Odnowienie konta Avon:
Jak odzyskać dostęp do strefy konsultantki?

Problem z logowaniem do Klubu Avon występuje najczęściej w przypadku utraty numeru personalnego i hasła lub blokady konta. Może się wówczas pojawić informacja, że konto Avon jest nieaktywne.

Jak odblokować konto Avon?

Odnawiając dostęp do konta Avon zyskujesz ponownie dostęp do rabatów i promocji, bez żadnych zobowiązań co do ilości czy wysokości składanych zamówień. Zawsze możesz ponownie zawiesić lub zamknąć swoje konto.

Jeśli odnowisz konto poprzez formularz na tej stronie, to możesz skorzystać programu powitalnego. TAK! Nawet, jeśli już kiedyś korzystałaś z takiego programu, to możesz teraz ponownie odebrać nagrody w pierwszych trzech katalogach współpracy.

Jak odebrać prezenty powitalne? Po odnowieniu konta pobierz aplikację AVON ON na Android lub IOS. Zaloguj się do aplikacji, przejdź do Menu -> Oferty i nowości -> Dla Nowych Konsultantek. Tutaj znajdziesz bieżącą ofertę prezentową.

Formularz rejestracyjny

Jak odzyskać lub zmienić hasło do konta Avon?

Jeśli przypuszczasz, że Twoje konto jest aktywne (korzystałaś z niego w ciągu ostatnich miesięcy), ale nie możesz przypomnieć sobie danych do logowania, to skorzystaj z opcji: „Nie pamiętam hasła”, dostępnej w Klubie AVON.

Postępuj według następujących kroków:

  1. Wejdź na stronę zmiany hasła Avon.
  2. Wpisz swój numer personalny lub e-mail podany podczas rejestracji konta w Avon oraz wybierz gdzie ma trafić nowe tymczasowe hasło (na Twój numer telefonu czy adres e-mail).
  3. Kliknij “Wyślij”.
  4. Po wykonaniu powyższych czynności ponownie otwórz stronę logowania i wpisz nr personalny oraz nowe tymczasowe hasło, które zostało dostarczone na adres e-mail lub nr telefonu.