Dołącz do Klubu AVON

W AVON otrzymujesz zniżkę na wszystkie produkty!

Ty decydujesz na jaką kwotę i z jaką częstotliwością zamawiasz.
W każdej chwili możesz zawiesić współpracę lub całkowicie zrezygnować, bez żadnych konsekwencji.

Oferty specjalne
Szkolenia online
90 dni na zwrot
Bezpłatna dostawa

Odbieraj atrakcyjne nagrody

Balsam do ciała Far Away Rebel & Diva

Dołącz do Avon i pobierz aplikację AVON On.Złóż zamówienie za min. 5 zł, dopisz do niego numer 91009 i odbierz balsam za 1 zł!
nagroda powitalna

Woda perfumowana Far Away Rebel & Diva oraz Szminka Creme Legend Five Star

Złóż zamówienie za min. 250 zł, dopisz do niego numer 91082 i odbierz zestaw za 4,99 zł!
1
kampania współpracy

Anew Serum z 10% wit. C oraz Podwójny program do okolic oczu

Złóż zamówienie za min. 250 zł, dopisz do niego numer 91173 i odbierz zestaw za 4,99 zł!
2
kampania współpracy

Woda perfumowana Lucky Me dla Niej oraz Próbka wody toaletowej Lucky Me dla Niego

Złóż zamówienie za min. 250 zł, dopisz do niego numer 91777 i odbierz zestaw za 4,99 zł!
3
kampania współpracy

Woda perfumowana Little Black Dress oraz Nawilżająco-ujędrniająca maska z Protinolem

Złóż zamówienie za min. 250 zł, dopisz do niego numer 91801 i odbierz zestaw za 4,99 zł!
4
kampania współpracy

Jeśli w którejś z kampanii nie spełnisz warunku i nie odbierzesz prezentu – nic się nie dzieje!
Możesz zdobywać kolejne nagrody w następnych kampaniach!

Nagroda główna

Jeśli złożysz zamówienie w każdej z 4 pierwszych kampanii współpracy (na dowolną kwotę) i osiągniesz sprzedaż o łącznej wartości 1500 zł, to otrzymasz dodatkowo zestaw garnków Tefal za 4,99 zł!

Wielofunkcyjny zestaw 3 garnków z odpinaną rączką Tefal Ingenio

W skład zestawu wchodzą garnki 16/18/20 cm o pojemności: 1,5 l, 2 l, 2,6 l oraz 1 rączka.Garnki są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, mają grube aluminiowe dno, a na odpinaną opatentowaną rączkę udzielana jest 10-letnia gwarancja.
rozsmakuj się w sukcesach!

Jak zostać konsultantką AVON:

Czy ma znaczenie gdzie wypełnię formularz rejestracyjny?

Nie wszystkie osoby zakładające konto przez Internet są tego świadome, ale wypełniając formularz rejestracyjny, decydują się na dołączenie do zespołu konkretnego lidera. Ta decyzja ma znaczenie i warto dokonać jej świadomie.
Wypełniając formularz na tej stronie gwarantujesz sobie dołączenie do zespołu sprawdzonego i doświadczonego lidera. Osoby rejestrujące się na tej stronie trafiają pod opiekę liderów, którzy byli wyróżnieni przez AVON m.in. tytułem Najlepszego Lidera Roku lub odbierali inne nagrody w ogólnopolskich rankingach.

Lider będzie Ci towarzyszył przez cały okres współpracy z AVON. Ta osoba będzie Ci udzielała informacji, odpowiadała na pytania. Ważne jest, aby był to ktoś z doświadczeniem i wiedzą, ale także dostępny i lubiący swoją pracę. Z takimi ludźmi dużo przyjemniej się współpracuje i szybko to odczujesz.

Czy trzeba mieć ukończone 18 lat, aby dołączyć i zostać konsultantką?

Od 2019 roku nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, aby móc wypełnić formularz rejestracyjny i samodzielnie założyć konto konsultantki. Konto dla osób niepełnoletnich upoważnia do korzystania ze zniżek i wszystkich promocji oraz prezentów. Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości płatności za kosmetyki przelewem. Za wszystkie produkty możesz jednak płacić przy odbiorze paczki, aż do ukończenia 18. roku życia.Jeśli masz więcej pytań odnośnie założenia konta, to zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Rejestracja

 1. Wypełnij formularz rejestracyjny poniżej.
 2. W ciągu 1 minuty otrzymasz sms z hasłem.
 3. Na podany adres e-mail wyślemy Twój numer personalny oraz link do zalogowania w Klubie AVON.
 4. Nie musisz umawiać się na spotkanie. Twój opiekun skontaktuje się z Tobą oraz wyśle wybrane przez Ciebie katalogi i materiały bezpłatną przesyłką.
 5. Możesz już składać zamówienia.

Na tej stronie, znajdziesz pełną i aktualną informację dotyczącą rabatów i ofert, z których może korzystać konsultantka AVON. Informacje zostały potwierdzone przez oficjalnego przedstawiciela firmy.

Rabaty AVON

Wzrastające rabaty

Wysokość rabatu rośnie wraz z zamówieniem!

W każdym katalogu konsultantka AVON może również kupować wybrane produkty z dużo większym rabatem 45%, 50%, a nawet 70% lub 80%.

Rabat dotyczy produktów kosmetycznych. Produkty niekosmetyczne oraz z ofert wiązanych podlegają innym zasadom. Szczegóły znajdziesz w zasadach wyliczania rabatów.

Jak wyglądają zarobki w AVON

Ile można zarobić, pracując jako konsultantka AVON? To główne pytanie wszystkich osób, które rozważają założenie konta konsultantki. Można podpytywać znajome, które są już konsultantkami, ale nie zawsze uzyskamy jasną i bezpośrednią odpowiedź, gdyż nie każda konsultantka chce wyjawić wszystkie swoje korzyści. Można szukać informacji na różnych stronach i forach internetowych, ale nie zawsze są one aktualne i wyczerpujące.

Podstawa wynagrodzenia konsultantki AVON

Podstawą wynagrodzenia konsultantki jest rabat na kosmetyki (nazywany również opustem). Rabat jest zupełnie niewidoczny dla klientów. Firma nalicza go dodatkowo, od najniższych cen w katalogu, podczas składania zamówienia w specjalnym panelu dla konsultantek AVON.

Poniżej prezentujemy aktualne rabaty, uzależnione od wysokości zamówienia.

%
poniżej 250 zł
%
250 - 400 zł
%
400 - 850 zł
%
850- 1600 zł
%
1600 - 4500 zł
%
powyżej 4500 zł

Warto wiedzieć, że jeśli złożysz kolejne zamówienie w tym samym katalogu i tym zamówieniem przekroczysz kolejny próg rabatowy, to na Twoim rachunku będzie naliczony wyższy rabat. Zaś w kolejnym katalogu od początku możesz korzystać z rabatu wypracowanego w poprzednim katalogu współpracy!

Zasady w AVON wydają się więc proste – im wyższe zamówienie, tym wyższy rabat. Powyższą informację o rabatach można znaleźć niemal na każdym forum czy stronie poświęconej AVON. 

Jest jednak jeszcze kilka ważnych informacji, które często są pomijane, a z którymi możesz zapoznać się poniżej.

Rabat 40%, 45% i 50%
nawet przy małej wysokości zamówienia

W każdym katalogu konsultantka AVON ma możliwość zakupu nowości lub bestsellerów z wyższym rabatem, niż ten regularny, z tabeli powyżej. Warunkiem jest zakup kilku (najczęściej trzech) sztuk produktów z oferty specjalnej, publikowanej wyłącznie w magazynie dla konsultantek. Nie muszą to być trzy jednakowe produkty, ale np. trzy kosmetyki do makijażu z serii LUXE, trzy produkty do pielęgnacji cery itd.

Przy tego typu ofercie konsultantka AVON otrzymuje aż 40% – 50% rabatu, nawet przy małej wysokości zamówienia. Jest to więc duża korzyść dla konsultantek, które zamawiają głównie dla siebie i rodziny.

Rabat specjalny -40%, -45% i -50% nie jest widoczny od razu po
wprowadzeniu do zamówienia promocyjnych produktów. Nalicza się on dopiero na ostatnim etapie zamówienia, gdy w prawym dolnym rogu strony nie pokazuje się już przycisk Dalej, a Zamawiam z obowiązkiem zapłaty. Nie przejmuj się więc, jeśli podczas składania zamówienia nie widzisz od razu rabatu.

Przykładowy rabat AVON
Przykładowa oferta z rabatem 40% dla konsultantek AVON

Rabat 70% i 80%

Spotkałaś się pewnie ze stronami liderek AVON, które obiecują nowym osobom rabat 70% lub 80%. Zastanawiałaś się pewnie czy to prawdziwa informacja? Odpowiedź jest zaskakująca i brzmi: w pewnym sensie tak!

Faktycznie, w każdym katalogu AVON udostępnia książeczkę z ofertą wyprzedażową (tzw. oferta NETTO). Są to produkty wycofywane ze sprzedaży, których zapas jest bliski wyczerpania. Firma oferuje na nie 70% lub 80% ale od ceny regularnej (pierwotnej ceny, która zazwyczaj jest przekreślona w katalogu). Podobne zasady dotyczą oferty DEMO, w skład której wchodzą nowości z kolejnego katalogu, które konsultantki mogą testować, zanim produkty wejdą na rynek.

Warto porównać co będzie bardziej opłacalne – rabat 80% od ceny regularnej z oferty NETTO lub DEMO, czy rabat 50% od ceny katalogowej z oferty specjalnej.

Prezenty specjalne przy większych zamówieniach

A co z konsultantkami, które robią znacznie wyższe zamówienia i rabat 40%-50% nie robi już na nich tak ogromnego wrażenia? Przy zakupie większej ilości produktów z oferty specjalnej (najczęściej od 15 do 30 sztuk) oprócz rabatu specjalnego otrzymują one luksusowe prezenty. Prezenty te dzielą się zazwyczaj na dwie kategorie:

 1. elegancka galanteria – torby podróżne, kuferki na kosmetyki oraz torebki renomowanych marek, takich jak WITTCHEN, BARON lub OCHNIK;
 2. markowy sprzęt RTV lub AGD od Samsung, Philips lub Braun, m.in. tablety, komórki, miksery, odkurzacze, suszarki do włosów.

AVON jest bardzo kreatywny w wymyślaniu prezentów dla swoich aktywnych konsultantek. Raz zaoferował im nawet… rower miejski! Rower był nagrodą za zamówienie odpowiedniej ilości produktów wyszczuplających do pielęgnacji ciała.

Przykładowa oferta z nagrodami dla konsultantek AVON

Rabat 10% i 20%

Warto wiedzieć, że na wszystkie produkty niekosmetyczne, takie jak torebki, biżuteria, zegarki, szczotki do włosów itp. Konsultantki nie otrzymują rabatu większego niż 20%. Wynika to z tego, że produkty te są produkowane przez partnerów AVON i firma sprzedaje je z dużo niższą marżą.

W każdym katalogu AVON zdarzają się również produkty z rabatem 10%. Dotyczą one produktów z ofert wiązanych (z adnotacją „przy zakupie innego produktu z katalogu”). Najczęściej są one w tak promocyjnych cenach, że po odjęciu rabatu 10% otrzymuje się już bardzo niską kwotę.

Na wielki plus należy odnotować, że AVON w każdym katalogu udostępnia konsultantkom listę produktów z rabatem 10% i absolutnie nie ukrywa tych informacji. Lista obejmuje maksymalnie kilkanaście kosmetyków, podczas gdy w ofercie firmy znajduje się aż 2000 produktów.

Czy współpraca z AVON się opłaca?

Podsumowując, można spróbować odpowiedzieć na najważniejsze pytanie: czy zamawianie jako konsultantka AVON jest opłacalne? Z pewnością tak, jeśli sama lubisz kosmetyki i nie ograniczasz się we własnych zakupach wyłącznie do przysłowiowego szamponu i mydła.

Kosmetyki są produktami, które z roku na rok drożeją. Nawet jeśli tego nie zauważasz, to nawet na podstawowe produkty (ulubione perfumy, krem na dzień i na noc, produkty do oczyszczania twarzy, podkład, puder, szminkę lub błyszczyk, tusz do rzęs, szampon, żel pod prysznic, krem do rąk…)  wydajesz dziś znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Nawet mały rabat rzędu 20% pozwala na znaczną oszczędność w Twoim budżecie.

Gdy weźmiesz pod uwagę, że AVON w każdym katalogu udostępnia dodatkowo listę kilkudziesięciu produktów z rabatem 40% – 50% niezależnie od wysokości zamówienia, to oszczędność robi się już naprawdę duża. Głównym plusem współpracy z AVON jest to, że nie zobowiązujesz się do regularnych zakupów, więc możesz korzystać ze zniżki wtedy, kiedy jej potrzebujesz.

Jeśli natomiast szukasz współpracy, która da Ci dodatkowy dochód, to prawdopodobnie również będziesz zadowolona z oferty AVON. Oprócz regularnego wysokiego rabatu możesz liczyć na atrakcyjne programy z nagrodami, których nie oferują na ten moment inne firmy.

Dla nieprzekonanych – produkty za 4,99 zł

Oprócz powyższych korzyści jest jeszcze jeden argument, który często przeważa szalę decyzji. Każda nowa konsultantka AVON bierze udział w programie Na Start, w którym może korzystać z tzw. Superoferty. Jest to oferta na zakup najbardziej popularnych produktów za 4,99 zł w pierwszych katalogach współpracy. Aby zamówić produkt wystarczy najczęściej zamówienie za min. 250 zł – co ważne – w cenach katalogowych, jeszcze przed odjęciem rabatu!

Sprawdź powyżej aktualną Superofertę
dla Nowych Konsultantek.

Po upływie pierwszych katalogów konsultantka AVON dalej może zamawiać atrakcyjne produkty w cenie 4,99 zł, przy zamówieniach rzędu 150-250 zł.
AVON oferuje tego typu promocje, aby dać konsultantkom możliwość przetestowania nowych kosmetyków oraz docenić ich lojalność względem marki. Trzeba bowiem pamiętać, że konsultantka nie ma obowiązku składania zamówień na żadną określoną kwotę.

Zasady współpracy z AVON

Atrakcyjny system prowizyjny

Im więcej kosmetyków zamówisz Ty i Twoi bliscy, tym więcej wyniesie Twój zysk. 50, 200 a może 1000zł dodatkowego zarobku? Wszystko zależy od Ciebie!

3 x bez

Bez zobowiązań, opłat i warunków. To Ty decydujesz na jaką kwotę i z jaką częstotliwością zamawiasz. W każdej chwili możesz zawiesić współpracę lub całkowicie zrezygnować, bez żadnych konsekwencji.

Możliwości rozwoju

Działając jako konsultantka AVON, w każdym momencie możesz również zostać Liderem Zespołu. Czekają na Ciebie atrakcyjne bonusy, szkolenia biznesowe i doświadczenie zawodowe w największej firmie kosmetycznej w Polsce. Wystarczy, że będziesz chciała!

W jaki sposób zarabia konsultantka AVON

Umowa konsultantki to umowa na wzór konta stałego klienta – konsultantka zyskuje możliwość zamawiania kosmetyków od firmy AVON (bez pośrednictwa innych konsultantek), ale nie zobowiązuje się do niczego w zamian. Umowa ta nie jest żadną formą zatrudnienia (ani umową a pracę, ani o dzieło, ani zleceniem). W związku z tym nie wymaga rozliczania się z US lub ZUS.

Konsultantka AVON nie dostaje wynagrodzenia w formie przelewu. Otrzymuje jednak rabat na swoje kosmetyki. W praktyce odbywa się to następująco:

Zarobek konsultantki

 1. Konsultantka pokazuje katalog swoim znajomym, którzy zamawiają u niej kosmetyki. Przyjmijmy, że wszyscy jej znajomi złożyli zamówienie na łączną kwotę 400zł.
 2. Konsultantka składa zamówienie na wszystkie produkty. Rachunek za zamówienie jest pomniejszony o rabat w stosunku do cen widocznych w katalogu. Konsultantka płaci rachunek wystawiony przez AVON (może zapłacić przy odbiorze lub przelewem w ciągu 21 dni).
  W naszym przykładzie konsultantka otrzyma rabat 25% i zapłaci firmie tylko 300zł.
 3. Konsultantka przekazuje znajomym kosmetyki i odbiera od nich pieniądze, zgodnie z cenami w katalogu.
  W tym przypadku konsultantka dostanie od znajomych 400zł.
  Różnica, czyli 100zł, jest zarobkiem lub oszczędnością Konsultantki.

Podsumowując - warto!

Korzyści ze współpracy z AVON obejmują nie tylko rabaty na kosmetyki ale również możliwość otrzymania szeregu prezentów za składane zamówienia oraz dostęp do ofert pozakatalogowych. Dzięki dużemu zróżnicowaniu ofert współpraca z AVON może być korzystna zarówno dla osób, które planują składać zamówienia na własne i rodzinne potrzeby, jak i dla tych, które chciałyby zyskać dodatkowe pieniądze z marży.

Najczęściej zadawane pytania

Nie, założenie konta jest całkowicie bezpłatne. Nie płacisz wpisowego, ani nie ponosisz żadnych konsekwencji za nieskładanie zamówień.

Tak, można. Konto jest zakładane na czas nieokreślony. Można je zamknąć w dowolnym momencie i bez podania przyczyny, nie ponosząc żadnych konsekwencji.
Jeżeli konsultantka AVON nie składa ani jednego zamówienia przez 12 miesięcy, to jej konto wygasa automatycznie. Ewentualne, ponowne otwarcie konta jest również bezpłatne.

Konsultantka AVON pokazuje katalog swoim znajomym, którzy zamawiają u niej kosmetyki. Rachunek za całe zamówienie konsultantki jest pomniejszony o określony procent, w stosunku do cen widocznych w katalogu. Ta różnica nazywana jest opustem. Im większa jest wartość zamówienia konsultantki, tym większy opust jej przysługuje.

 • 15% – poniżej 250 zł
 • 20% – 250 – 399 zł
 • 25% – 400 – 849 zł
 • 30% – 850 – 1599 zł
 • 35% – 1600 – 4499 zł
 • 40% – 4500 zł i powyżej

Nie, nie ma takiej kwoty. Konsultantka AVON jest niezależna, to znaczy, że sama decyduje o kwocie i częstotliwości zamówień. Nie ma więc żadnych kar za niezłożenie zamówienia w którymkolwiek katalogu, a firma nie wysyła do konsultantki żadnych niezamówionych przez nią produktów.

Zamówienia należy składać poprzez specjalną stronę internetową dla konsultantek. AVON oferuje wiele możliwości dostawy kosmetyków, dostosowanych do potrzeb konsultantek. Od bezpłatnej dostawy do Paczkomatów InPost i na Pocztę Polską po wygodną i błyskawiczną dostawę kurierem do domu za jedyne 8,90 zł. Zapoznaj się ze szczegółami.

Za wszystkie zamówienia konsultantka AVON może płacić przelewem w ciągu 21 od momentu złożenia zamówienia lub gotówką, przy odbiorze swojej paczki. Zapoznaj się ze szczegółami.

Katalog AVON można zdobyć niemal wszędzie – wystarczy zapytać znajomą konsultantkę. Jednak dołączając do AVON jako konsultantka powinnaś otrzymać od swojego lidera bezpłatny pakiet katalogów, przewodnik dla nowej konsultantki oraz ulotki z ofertami specjalnymi. Wypełniając nasz formularz rejestracyjny otrzymasz dodatkowo pakiet próbek i materiałów pomocnych na starcie.

Kolejne katalogi będziesz już otrzymywać bezpośrednio od firmy. Do każdego zamówienia AVON dołącza automatycznie jeden bezpłatny kolejny katalog. Możesz oczywiście zamówić większą ilość katalogów. Ich cena waha się od 0,40zł do 2,90zł za sztukę, w zależności od tego, z jakiego pakietu skorzystasz.

Tak, możesz zwrócić produkty przez 90 dni od daty zakupu, nawet jeśli zużyjesz 25% opakowania. Zwrotu dokonujesz w wygodnym, elektronicznym panelu dla konsultantek.


Umowa konsultantki to umowa na wzór konta stałego klienta – konsultantka zyskuje możliwość zamawiania kosmetyków od firmy AVON (bez pośrednictwa innych konsultantek), ale nie zobowiązuje się do niczego w zamian.
Umowa ta nie jest żadną formą zatrudnienia (ani umową a pracę, ani o dzieło, ani zleceniem). W związku z tym absolutnie nie wymaga tego typu rozliczeń z US lub ZUS.