Dołącz do Klubu AVON

Dołączając do AVON otrzymujesz zniżkę na wszystkie produkty!

Ty decydujesz na jaką kwotę i z jaką częstotliwością zamawiasz.
W każdej chwili możesz zawiesić współpracę lub całkowicie zrezygnować, bez żadnych konsekwencji.

WODA PERFUMOWANA TTA ALWAYS
Oferty specjalne

Szkolenia online

90 dni na zwrot

Bezpłatna dostawa

Wzrastające rabaty

Wysokość rabatu rośnie wraz z zamówieniem!

W każdym katalogu konsultantka AVON może również kupować wybrane produkty z dużo większym rabatem 45%, 50%, a nawet 70% lub 80%.

Rabat dotyczy produktów kosmetycznych. Produkty niekosmetyczne
oraz z ofert wiązanych podlegają innym zasadom. Szczegóły znajdziesz
w zasadach wyliczania rabatów.

Odbieraj atrakcyjne nagrody

WODA PERFUMOWANA TTA ALWAYS

Urzekające połączenie kwiatów neroli i romantycznej róży z orientalną nutą sandałowca i wanilii dla kobiety pełnej fantazji.

1
kampania współpracy

ZESTAW: BALSAM I MGIEŁKA ENCANTO FASCINATING

Fascynująca przygoda dla zmysłów – luksusowe olejki pielęgnujące skórę i zapach stworzony przez światowej sławy perfumiarza.

2
kampania współpracy

WODA PERFUMOWANA TTA ALWAYS

Zaawansowane rozwiązanie w walce ze zmarszczkami – nasza alternatywa dla mezoterapii.

3
kampania współpracy

WODA PERFUMOWANA TTA ALWAYS

Luksusowa kolekcja makijażowa z drogocennymi składnikami:
szminka, tusz do rzęs
i wypełniający żel do brwi.

4
kampania współpracy

ZESTAW PLANET SPA

Rozświetlająca kolekcja do ciała z drobinkami złota i luksusowym olejkiem Oud: aksamitne masło oraz olejek do pielęgnacji i masażu.

5
kampania współpracy

WALIZKA KABINOWA WITTCHEN

materiał: ABS
wysokość (cm): 54
szerokość (cm): 38
głębokość (cm): 20
pojemność (l): 32

6
kampania współpracy

Program trwa przez 6 pierwszych kampanii współpracy.
W każdej z nich zrób zakupy za min. 225 zł i zamów swoją nagrodę za 4,99 zł

Atrakcyjny system prowizyjny

Im więcej kosmetyków zamówisz Ty i Twoi bliscy, tym więcej wyniesie Twój zysk. 50, 200 a może 1000zł dodatkowego zarobku? Wszystko zależy od Ciebie!

3 x bez

Bez zobowiązań, opłat i warunków. To Ty decydujesz na jaką kwotę i z jaką częstotliwością zamawiasz. W każdej chwili możesz zawiesić współpracę lub całkowicie zrezygnować, bez żadnych konsekwencji.

Możliwości rozwoju

Działając jako konsultantka AVON, w każdym momencie możesz również zostać Liderem Zespołu. Czekają na Ciebie atrakcyjne bonusy, szkolenia biznesowe i doświadczenie zawodowe w największej firmie kosmetycznej w Polsce. Wystarczy, że będziesz chciała!

Jak zostać konsultantką AVON:

 1. Wypełnij formularz rejestracyjny poniżej.
 2. W ciągu 3 minut otrzymasz sms z hasłem.
 3. Na podany adres e-mail wyślemy Twój numer personalny oraz link do zalogowania w Klubie AVON.
 4. Nie musisz umawiać się na spotkanie. Twój opiekun skontaktuje się z Tobą oraz wyśle wybrane przez Ciebie katalogi i materiały bezpłatną przesyłką.
 5. Możesz już składać zamówienia.

Czy ma znaczenie gdzie wypełnię formularz rejestracyjny?

Nie wszystkie osoby zakładające konto przez Internet są tego świadome, ale wypełniając formularz rejestracyjny, decydują się na dołączenie do zespołu konkretnego lidera. Ta decyzja ma znaczenie i warto dokonać jej świadomie.
Wypełniając formularz na tej stronie gwarantujesz sobie dołączenie do zespołu sprawdzonego i doświadczonego lidera. Osoby rejestrujące się na tej stronie trafiają pod opiekę liderów, którzy byli wyróżnieni przez AVON m.in. tytułem Najlepszego Lidera Roku lub odbierali inne nagrody w ogólnopolskich rankingach.

Lider będzie Ci towarzyszył przez cały okres współpracy z AVON. Ta osoba będzie Ci udzielała informacji, odpowiadała na pytania. Ważne jest, aby był to ktoś z doświadczeniem i wiedzą, ale także dostępny i lubiący swoją pracę. Z takimi ludźmi dużo przyjemniej się współpracuje i szybko to odczujesz.

Podpowiadamy!

Podczas wypełniania formularza online nigdy nie podawaj numeru dowodu osobistego.
AVON wymaga podczas rejestracji wyłącznie następujących danych: imię i nazwisko, adres email oraz numer telefonu.

Czy trzeba mieć ukończone 18 lat, aby dołączyć i zostać konsultantką?

Od 2019 roku nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, aby móc wypełnić formularz rejestracyjny i samodzielnie założyć konto konsultantki. Konto dla osób niepełnoletnich upoważnia do korzystania ze zniżek i wszystkich promocji oraz prezentów. Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości płatności za kosmetyki przelewem. Za wszystkie produkty możesz jednak płacić przy odbiorze paczki, aż do ukończenia 18. roku życia.

Jeśli masz więcej pytań odnośnie założenia konta, to zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Najczęściej zadawane pytania

Nie, założenie konta jest całkowicie bezpłatne. Nie płacisz wpisowego, ani nie ponosisz żadnych konsekwencji za nieskładanie zamówień.

Tak, można. Konto jest zakładane na czas nieokreślony. Można je zamknąć w dowolnym momencie i bez podania przyczyny, nie ponosząc żadnych konsekwencji.
Jeżeli konsultantka AVON nie składa ani jednego zamówienia przez 12 miesięcy, to jej konto wygasa automatycznie. Ewentualne, ponowne otwarcie konta jest również bezpłatne.

Konsultantka AVON pokazuje katalog swoim znajomym, którzy zamawiają u niej kosmetyki. Rachunek za całe zamówienie konsultantki jest pomniejszony o określony procent, w stosunku do cen widocznych w katalogu. Ta różnica nazywana jest opustem. Im większa jest wartość zamówienia konsultantki, tym większy opust jej przysługuje.

 • 15% – poniżej 200 zł
 • 20% – 200 – 299 zł
 • 25% – 300 – 599 zł
 • 30% – 600 – 1099 zł
 • 35% – 1100 – 3099 zł
 • 40% – 3100 zł i powyżej

Nie, nie ma takiej kwoty. Konsultantka AVON jest niezależna, to znaczy, że sama decyduje o kwocie i częstotliwości zamówień. Nie ma więc żadnych kar za niezłożenie zamówienia w którymkolwiek katalogu, a firma nie wysyła do konsultantki żadnych niezamówionych przez nią produktów.

Zamówienia należy składać poprzez specjalną stronę internetową dla konsultantek. AVON oferuje wiele możliwości dostawy kosmetyków, dostosowanych do potrzeb konsultantek. Od bezpłatnej dostawy do Paczkomatów InPost i na Pocztę Polską po wygodną dostawę kurierem do domu za jedyne 4,90 zł. Zapoznaj się ze szczegółami.

Za wszystkie zamówienia konsultantka AVON może płacić przelewem w ciągu 21 od momentu złożenia zamówienia lub gotówką, przy odbiorze swojej paczki. Zapoznaj się ze szczegółami.

Katalog AVON można zdobyć niemal wszędzie – wystarczy zapytać znajomą konsultantkę. Jednak dołączając do AVON jako konsultantka powinnaś otrzymać od swojego lidera bezpłatny pakiet katalogów, przewodnik dla nowej konsultantki oraz ulotki z ofertami specjalnymi. Wypełniając nasz formularz rejestracyjny otrzymasz dodatkowo pakiet próbek i materiałów pomocnych na starcie.

Kolejne katalogi będziesz już otrzymywać bezpośrednio od firmy. Do każdego zamówienia AVON dołącza automatycznie jeden bezpłatny kolejny katalog. Możesz oczywiście zamówić większą ilość katalogów. Ich cena waha się od 0,80zł do 2,60zł za sztukę, w zależności od tego, z jakiego pakietu skorzystasz.