Załóż bezpłatne konto konsultantki AVON

... i odbierz wyjątkowe nagrody

Nagrody w programie powitalnym

W ciągu pierwszych dziesięciu katalogów współpracy możesz odebrać aż cztery wybrane nagrody o łącznej wartości ponad 1000 zł!

Zasady programu są proste. Co katalog składaj zamówienia na sumę min. 200 zł i zamawiaj pakiet promocyjnych katalogów. Pierwszą nagrodę wybierasz już przy pierwszym zamówieniu – wodę perfumowaną EVE Truth lub AVON Real w cenie specjalnej 4,99 zł. Kolejne nagrody wybierasz przy czwartym, siódmym i dziesiątym katalogu współpracy.

AVON ATTRACTION
DLA Niej 50 ml

1 katalog współpracy

ODBIERZ NAGRODĘ ZA 4,99!

SKÓRZANA TOREBKA BATYCKI
ORAZ ETUI

4 katalog współpracy

ODBIERZ NAGRODĘ ZA 4,99!

WALIZKA KABINOWA
WITTCHEN
lub
WYCISKARKA
KALORIK

7 katalog współpracy

ODBIERZ NAGRODĘ ZA 4,99!

ROBOT ODKURZAJĄCY
VROBO KALORIK

lub
BLENDER 3 W 1
KALORIK

10 katalog współpracy

ODBIERZ NAGRODĘ ZA 4,99!

Dodatkowo...

rejestrując się na tej stronie otrzymasz:

WSPARCIE LIDERA

PRZEWODNIK KONSULTANTKI AVON

BEZPŁATNE KATALOGI

PAKIET PRÓBEK

AUTORSKI PRZEWODNIK ONLINE

Co zyskujesz jako konsultantka AVON?

Do 40% zniżki
na kosmetyki

Oferty niedostępne
dla klientów

Bezpłatną dostawę

90 dni
na zwrot

Szkolenia online

Jak zostać konsultantką AVON:

1

Wypełnij formularz rejestracyjny.

2

W ciągu 5 minut otrzymasz sms z hasłem.

3

Na podany adres e-mail wyślemy Twój numer personalny oraz link do zalogowania w Strefie Konsultantki AVON.

4

Nie musisz umawiać się na spotkanie. Twój lider skontaktuje się z Tobą oraz wyśle wybrane przez Ciebie katalogi i materiały bezpłatną przesyłką.

5

Możesz już składać zamówienia.

Czy ma znaczenie gdzie wypełnię formularz rejestracyjny?

Nie wszystkie osoby zakładające konto przez Internet są tego świadome, ale wypełniając formularz rejestracyjny, decydują się na dołączenie do zespołu konkretnego lidera. Ta decyzja ma znaczenie i warto dokonać jej świadomie.

Dlaczego wybór właściwego lidera jest ważny?

Lider będzie Ci towarzyszył przez cały okres współpracy z AVON. Ta osoba będzie Ci udzielała informacji, odpowiadała na pytania. Ważne jest, aby był to ktoś z doświadczeniem i wiedzą, ale także dostępny i lubiący swoją pracę. Z takimi ludźmi dużo przyjemniej się współpracuje i szybko to odczujesz.

Wypełniając formularz na naszej stronie gwarantujesz sobie dołączenie do zespołu sprawdzonego i doświadczonego lidera. Osoby rejestrujące się na tej stronie trafiają pod opiekę liderów, którzy byli wyróżnieni przez AVON m.in. tytułem Najlepszego Lidera Roku lub odbierali inne nagrody w ogólnopolskich rankingach.

Podpowiadamy

Podczas wypełniania formularza online nigdy nie podawaj numeru dowodu osobistego. AVON wymaga podczas rejestracji wyłącznie następujących danych: imię i nazwisko, PESEL (aby upewnić się, że każde konto jest unikalne i że nikt nie tworzy fałszywych kont), adres email, numer telefonu oraz adres zamieszkania.

Czy trzeba mieć ukończone 18 lat, aby zostać konsultantką?

Od 2016 roku nie trzeba być osobą pełnoletnią, aby zostać konsultantką AVON. Wystarczy 16 lat, aby móc wypełnić formularz rejestracyjny i samodzielnie założyć konto konsultantki. Takie konto upoważnia do korzystania ze zniżek i wszystkich promocji oraz prezentów. Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości płatności za kosmetyki przelewem. Za wszystkie produkty możesz jednak płacić przy odbiorze paczki, aż do ukończenia 18. roku życia.

Często jednak pada pytanie: co, jeśli nie mam ukończonych 16 lat? Wówczas konto może założyć rodzic lub opiekun. Jeśli ma on wątpliwości odnośnie założenia konta, to warto, aby zapoznał się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy

3 x bez

Bez zobowiązań, opłat i warunków. To Ty decydujesz na jaką kwotę i z jaką częstotliwością zamawiasz. W każdej chwili możesz zawiesić współpracę lub całkowicie zrezygnować, bez żadnych konsekwencji.

Atrakcyjny system prowizyjny

Im więcej kosmetyków zamówisz Ty i Twoi bliscy, tym więcej wyniesie Twój zysk. 50, 200 a może 1000zł dodatkowego zarobku? Wszystko zależy od Ciebie!

Możliwości rozwoju

Działając jako konsultantka AVON, w każdym momencie możesz również zostać Liderem Zespołu. Czekają na Ciebie atrakcyjne bonusy, szkolenia biznesowe i doświadczenie zawodowe w największej firmie kosmetycznej w Polsce. Wystarczy, że będziesz chciała!

Najczęściej zadawane pytania

Czy z założeniem konta konsultantki AVON wiążą się jakieś koszty?

Nie, założenie konta jest całkowicie bezpłatne. Nie płacisz wpisowego, ani nie ponosisz żadnych konsekwencji za nieskładanie zamówień.

Czy można w każdym momencie zlikwidować konto konsultantki AVON?

Tak, można. Konto jest zakładane na czas nieokreślony. Można je zamknąć w dowolnym momencie i bez podania przyczyny, nie ponosząc żadnych konsekwencji.
Jeżeli konsultantka AVON nie składa ani jednego zamówienia przez 12 miesięcy, to jej konto wygasa automatycznie. Ewentualne, ponowne otwarcie konta jest również bezpłatne.

Skąd się bierze zarobek konsultantki AVON?

Konsultantka AVON pokazuje katalog swoim znajomym, którzy zamawiają u niej kosmetyki. Rachunek za całe zamówienie konsultantki jest pomniejszony o określony procent, w stosunku do cen widocznych w katalogu. Ta różnica nazywana jest opustem. Im większa jest wartość zamówienia konsultantki, tym większy opust jej przysługuje.

  • 15% – poniżej 159,99zł
  • 20% – 160 – 259zł
  • 25% – 260 – 559zł
  • 30% – 560 – 1059zł
  • 35% – 1060 – 3059zł
  • 40% – 3060zł i powyżej

W każdym katalogu konsultantka AVON może również kupować wybrane produkty z dużo większym rabatem 45%, 50%,a nawet 70% lub 80%. Sprawdź szczegóły.

Czy konsultantka AVON może zwrócić zamówione produkty?

Tak, możesz zwrócić produkty przez 90 dni od daty zakupu, nawet jeśli zużyjesz 25% opakowania. Zwrotu dokonujesz w wygodnym, elektronicznym panelu dla konsultantek.

Czy jest jakaś minimalna kwota, na którą trzeba składać zamówienia w AVON?

Nie, nie ma takiej kwoty. Konsultantka AVON jest niezależna, to znaczy, że sama decyduje o kwocie i częstotliwości zamówień. Nie ma więc żadnych kar za niezłożenie zamówienia w którymkolwiek katalogu, a firma nie wysyła do konsultantki żadnych niezamówionych przez nią produktów.

W jaki sposób konsultantka AVON zamawia i odbiera paczki z kosmetykami?

Zamówienia należy składać poprzez specjalną stronę internetową dla konsultantek. AVON oferuje wiele możliwości dostawy kosmetyków, dostosowanych do potrzeb konsultantek. Od bezpłatnej dostawy do Paczkomatów InPost i na Pocztę Polską po wygodną dostawę kurierem do domu za jedyne 4,90 zł. Zapoznaj się ze szczegółami.

W jaki sposób konsultantka AVON płaci za zamówione kosmetyki?

Za wszystkie zamówienia konsultantka AVON może płacić przelewem w ciągu 21 od momentu złożenia zamówienia lub gotówką, przy odbiorze swojej paczki. Zapoznaj się ze szczegółami.

Skąd wziąć katalogi AVON?

Katalog AVON można zdobyć niemal wszędzie – wystarczy zapytać znajomą konsultantkę. Jednak dołączając do AVON jako konsultantka powinnaś otrzymać od swojego lidera bezpłatny pakiet katalogów, przewodnik dla nowej konsultantki oraz ulotki z ofertami specjalnymi. Wypełniając nasz formularz rejestracyjny otrzymasz dodatkowo pakiet próbek i materiałów pomocnych w starcie.

Kolejne katalogi będziesz już otrzymywać bezpośrednio od firmy. Do każdego zamówienia AVON dołącza automatycznie jeden bezpłatny kolejny katalog. Możesz oczywiście zamówić większą ilość katalogów. Ich cena waha się od 0,80zł do 2,60zł za sztukę, w zależności od tego, z jakiego pakietu skorzystasz.