Katalog AVON 1/2019

Początek roku to czas wielkich wyprzedaży, ale również gorących nowości. Idealny moment, żeby upolować swoje ulubione produkty AVON z 2018 roku w świetnych cenach i przetestować najnowsze trendy 2019. Przygotowaliśmy dla Was jak zwykle przegląd nowości.

Pierwsza nowość to idealna propozycja dla osób, które szukają bardzo trwałego i odpornego na ścieranie kosmetyku do ust. Już po pierwszym teście przekonaliśmy się, że „Tatuaż do ust” we flamastrze 2w1 daje efekt mocno nasyconego koloru, który utrzymuje się przez wiele godzin. Idealnie sprawdzi się np. podczas zabawy Sylwestrowej lub karnawałowych imprez, gdy nie chcemy co chwilę poprawiać makijażu lub zastanawiać się jak wyglądamy.

Produkt posiada dwie końcówki – jedną ultracieńką do modelowania konturu ust, a drugą do wypełniania kolorem. Konsystencja kosmetyku pozwala na bardzo łatwe uzyskanie modnego efektu ombre, przy wykorzystaniu dwóch różnych odcieni. Podobna sztuka nie udałaby się tak łatwo ze szminką. Jednocześnie produkt nie wysusza ust, chociaż należy pamiętać o demakijażu (wystarczy zwykły płyn) i dobrym odżywieniu ust w nocy.

Warto podkreslić, że kosmetyk stał się hitem sprzedażowym w Avon UK, który jako pierwszy wprowadził go na rynek w Wielkiej Brytanii.

AVON Tatuaż do ust
AVON "Tatuaż do ust" we flamastrze 2w1

Kolejna propozycja z serii MARK to „Tatuaż do brwi” we flamastrze. Kosmetyk pozwala na naturalne, a jednocześnie bardzo trwałe podkreślenie brwi.

Innowacją tego produktu jest unikalna potrójna końcówka, której użycie imituje naturalne włoski. Dzieki końcówce włoski są różnej długości, a makijaż staje się dużo bardziej naturalny niż przy użyciu kredki. Daje to efekt podobny do makijażu permanentnego, wykonanego w modnej ostatnio technice microbladingu. Przy czym makijaż AVON jest oczywiście bezbolesny i można go zmyć płynem do demakijazu.

Kosmetyk jest dostępny w 3 odcieniach. Naszym zdaniem stanowi bardzo dobrą alternatywę dla podobnych produktów z portfolio Loreal lub Maybelline, które w zasadzie różnią się tylko ceną – wyższą niemal o połowę.

Tatuaż do brwi AVON
AVON Tatuaż do brwi

Trzecią nowością, na którą warto zwrócić szczególną uwagę jest woda toaletowa Spartkling Attitude. Zaskakująca i nieoczywista kompozycja, która z jednej strony kusi słodyczą, ale z drugiej olśniewa oryginalnym „pazurem”.

Zapach otwiera apetyczny likier wiśniowy, który rozwija się w kobiece nuty konwalii, podszyte bazą słodkiej wanilii i karmelu. Idealny dla pełnych energii osób, które szukają zapachu na imprezę – przyciągającego i nie ciężkiego jednocześnie. Każdy partner chętnie „utonie” w tej mieszance.

AVON Sparkling Attitude
AVON Woda toaletowa Sparkling Attitude

Co jeszcze kryje w sobie katalog AVON 1/2019? Sprawdź sama i odkryj pozostałe nowości oraz świetne oferty wyprzedażowe: