Nowości kosmetyczne

AVON Micelarny krem myjący do włosów

AVON przedstawia pielęgnację włosów bez SLS

Ekotrendy wkraczają na salony! AVON po raz kolejny potwierdza, że zależy mu na klientkach, które przykładają dużą wagę do jakości i składów kosmetyków. Po sukcesie linii Nutra Effects do pielęgnacji twarzy, wprowadza Micelarny krem myjący do włosów Advance Techniques, który nie zawiera SLS.

Kolekcja zapachów EVE

Kolekcja zapachów EVE

Przedstawiamy nowy tryptyk zapachowy od AVON – wody perfumowane EVE. Stworzone, aby towarzyszyć kobietom w całej różnorodności nastrojów i okazji. Od codziennych małych radości, przez romantyczne, intymne chwile, po wyjątkowe i ważne momenty.

Mark. Szminka moc efektu

Mark. Szminka moc efektu

Najnowszy trend zawitał do AVON. Czy po erze perłowych pomadek i latach tryumfu matowych szminek nastał czas na metaliczne usta?

LUXE - Zaawansowany podkład odmładzający 2w1

LUXE- zaawansowany podkład odmładzający 2w1

AVON jest jedną z tych firm, które zrozumiały, że dojrzałe i wymagające klientki oczekują, że ich kosmetyki do makijażu nie będą jedynie upiększać, ale również pielęgnować. Najnowsza premiera największej firmy kosmetycznej w Polsce to produkt o naprawdę dobrym składzie, którego jakość znacząco wybija się ponad standardowy podkład do twarzy.