Incandessence Lotus – nowość z cenną nutą lotosu

Nowość w rodzinie Incandessence

AVON po raz kolejny poszerza jedną ze swoich najbardziej popularnych rodzin zapachowych. Ledwo co do kolekcji Far Away dołączyła Far Away REBEL, a teraz pojawia się nowość w świecie Incandessence. To świetne rozwiązanie dla kobiet, które lubią od czasu do czasu zmienić perfumy, ale chcą mieć gwarancję zadowolenia ze swojego wyboru. Zakup nowej propozycji z ulubionej rodziny zapachowej jest strzałem w dziesiątkę.

Czym pachnie Incandessence Lotus? Nowa woda perfumowana urzeka słodką, kwiatową nutą. Nie jest przy tym ciężka, jak orientalne słodkie zapachy. Słodycz łączy się tu z miękkim ciepłem, charakterystycznym dla tradycyjnej odsłony wody Incandessence.
W bazie nowej kompozycji znajdziemy ciepłą nutę pigwy, przywodzącą na myśl przytulny jesienny dom. W nucie serca po raz pierwszy w AVON pojawia się luksusowy składnik perfumiarski – kwiat lotosu. Jest to egzotyczny zapach znany w Azji od setek lat, ceniony za niezwykle aromatyczną woń. Daje czysty, delikatny i pudrowy zapach z lekką nutką słodyczy. W nucie głowy króluje wschodniobrazylijski palisander fioletowy – drewno cenione nie tylko ze względu na unikalną fioletową barwę, lecz także wspaniały aromat – jego zapach przypomina słodkie migdały. Pozyskiwane z niego olejki zapachowe są wysoko cenionym naturalnym składnikiem perfum, nadającym całości kompozycji niezwykłą słodycz i miękkość.

Uroczą Incandessence Lotus będzie może zakupić już w katalogu 15/2018, razem z balsamem perfumowanym o tym samym zapachu. Z kolei osoby posiadające konto konsultantki, będą mogły odebrać ją w prezencie za zamówienia z katalogu 13/2018 lub zakupić w katalogu 14/2018, korzystając z atrakcyjnej cenowo oferty demo.

Dodaj komentarz