Woda toaletowa V for Victory – zapach na Mundial

Przełom czerwca i lipca będzie w tym roku oznaczał dla większości mężczyzn jedno: piłkarskie emocje. Na czas Euro 2018 panowie przeniosą się myślami na boiska, kibicując drużynie narodowej. AVON od kilku lat udowadnia, że jest firmą nie tylko dla kobiet i korzystając z nadchodzącej okazji postanowił zrobić miły prezent wszystkim fanom sportowej rywalizacji.

W czerwcowym katalogu, który wchodzi do sprzedaży dokładnie w dniu rozpoczęcia Euro 2018, AVON przedstawia nową męską wodę toaletową V for Victory. Nazwę można z przymrużeniem oka przetłumaczyć jako Z jak Zwycięstwo – bo nowy zapach ma być właśnie energetyczną motywacją do zwycięstwa.

V for Victory pachnie energetyczną mandarynką, połączoną ze świeżością olejku z liści drzewa cedrowego. Całość podbita jest bardzo męską, głęboką nutą paczuli. Zapach idealny na aktywne lato, nie tylko dla fanów piłki nożnej.

Ten produkt został już wcześniej wprowadzony m.in. na rynek włoski, gdzie został świetnie przyjęty przez Włochów. Czy Polacy też pokochają zapach zwycięstwa?

Woda toaletowa V for Victory - rozkładówka

Dodaj komentarz