Koreańskie maski do twarzy K-Beauty w AVON

Współpraca AVON ze znanymi azjatyckimi markami nabiera tempa

Jesienią 2018 roku AVON wprowadził do swojej oferty luksusową serię kosmetyków MISSION, produkowanych od lat w Japonii i będących bestsellerem na tamtejszym rynku. Już wiele Polek przekonało się na własnej skórze o jakości nowej japońskiej serii. Kosmetyki są chwalone przede wszystkim za jedwabiste formuły, spektakularne efekty stosowania pełnego rytuału i niesamowitą wydajność (wartą proponowanej ceny).

Z początkiem 2019 roku AVON podjął decyzję o rozwoju współpracy z uznanymi zewnętrznymi producentami i wprowadza na rynek europejski nową serię kosmetyków, tym razem koreańskich, pod wdzięczną nazwą K-Beauty.

AVON Maski K-Beauty
Oryginalne koreańskie maseczki już wkrótce w ofercie AVON

Nowa seria K-Beauty w AVON już od katalogu 4/2019

Nowa gama produktów będzie produkowana w Korei z wykorzystaniem autentycznych receptur i składników. Kosmetyki będą dostępne w przyciągających wzrok opakowaniach, które są charakterystyczne dla produktów K-Beauty. 

Kolekcja masek wykorzystuje najwyższej jakości i najnowocześniejsze składniki, w tym ekstrakt z rośliny cica, grzybki shiitake, miód manuka i hydrożelNowa seria zadebiutuje w Polsce w katalogu 4/2019. Składa się na nią pięć produktów:

  1. Wygładzająca i przywracająca blask maska w płacie z ekstraktem z rośliny Cica
  2. Syperwygładzająca maska hydrożelowa z klonem cukrowym
  3. Maseczka pielęgnująca usta z miodem manuka
  4. Maska na noc z grzybkami shiitake
  5. Błyskawicznie rozświetlająca maska pod oczy
Współpraca z zewnętrznymi uznanymi producentami to dość ekscytująca ewolucja w działaniach AVON. Jak przyznają właściciele firmy jest to nowy krok w misji tworzenia produktów najwyższej jakości dostępnych dla wszystkich.
 
Koreańskie maski w płacie AVON
Maski do twarzy, do ust i pod oczy z nowej serii K-Beauty od AVON

Dodaj komentarz