LUXE- zaawansowany podkład odmładzający 2w1

Zaawansowany podkład odmładzający 2w1 LUXE zawiera antyoksydacyjny kompleks peptydowy. Peptydy to aktywne aminokwasy, które pobudzają komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Ponadto odprężają włókna mięśniowe i transportują w głąb skóry aktywne serum odmładzające zawarte w nowym podkładzie LUXE. Efekt tego połączenia to zmniejszenie widoczności zmarszczek, redukcja przebarwień oraz ochrona włókien kolagenowych i elastynowych, odpowiedzialnych za sprężystość skóry.

Pierwsze badania kliniczne AVON wykazały, że 90% kobiet potwierdza poprawę struktury skóry po 1 tygodniu oraz redukcję widoczności zmarszczek po 4 tygodniach stosowania nowego podkładu.

Poczytaj więcej o dobroczynnych składnikach produktów do pielęgnacji twarzy.

Poza działaniem odmładzającym podkład naprawdę dobrze spełnia swoją podstawową rolę upiększającą. Ładnie wyrównuje koloryt skóry i skutecznie ukrywa niedoskonałości cery. Choć nie jest to podkład z lekkim kryciem, to naturalne wykończenie, bez ciężkiego efektu, który przy skórze dojrzałej dodatkowo podkreślałby zmarszczki.

Podkład łatwo się rozprowadza. Dla uzyskania najbardziej naturalnego efektu polecamy wklepać go zwilżoną gąbką typu Beauty Blender. Dla przedłużenia trwałości makijażu można utrwalić go pudrem z linii LUXE.

LUXE Puder i Gąbka Beauty Blender

Zaawansowany podkład odmładzający 2w1 LUXE wchodzi do sprzedaży w katalogu AVON 7/2018.

Dodaj komentarz