Katalog AVON 7/2018

Maj to czas, kiedy chcemy czuć się piękne i wyjątkowe. Czeka nas wiele mniej lub bardziej formalnych okazji. Każda z nas liczy, że swoją obecnością na weselu przyjaciółki lub komunii chrześniaka sprawimy, że wnętrze stanie się piękniejsze, a w pamięci rodziny i znajomych pozostanie miłe wspomnienie subtelnej kobiecości, która uczyniła to wydarzenie jeszcze radośniejszym. Sprawdźmy czy znajdziemy jakieś inspiracje w majowym katalogu AVON.

Na wielkie otwarcie – kobieca firanka rzęs. Firma odświeżyła opakowania swoich tuszy do rzęs mark. Teraz łatwiej dobierzemy interesujący nas efekt – gęste, długie lub pogrubione rzęsy.

Katalog AVON 7/2018

Drugi krok na drodze do niezapomnianego wrażenia? Niezapomniany zapach. Na wyjątkowe okazje AVON poleca swój bestseller w nowym designerskim flakonie. Gruszka, magnolia i drewno bursztynowe – nuty, które na długo pozostają w pamięci. Polecamy naszą recenzję całej serii zapachów EVE.

Po trzecie – aby wywrzeć trwałe wrażenie nie zapomnij o zadbanych dłoniach. Wypielęgnowane dłonie to mały, ale znaczący element kobiecości. Zacznij od regularnego nawilżania dłoni, a tuż przed wielkim wyjściem postaw na mocny efekt na paznokciach. Słyszałaś o modnym efekcie syrenki? Teraz dostępny jest również w lakierach AVON, w sześciu odcieniach.

Katalog 7/2018

Jak zawsze AVON nie zapomina o ważnych świętach. Tym razem w katalogu znajdziemy wiele pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki (26 maja). Na uwagę zasługują uznane kremy z serii ANEW Ultimate i kobiece, klasyczne zapachy. A może nowy podkład odmładzający 2w1 z serii LUXE? Ten produkt jest naprawdę warty uwagi, zrecenzowaliśmy go dla Was tutaj.

Katalog AVON 7/2018

Dla konsultantek firma przygotowała dodatkowe promocje. Aby z nich skorzystać wystarczy założyć bezpłatne konto bez żadnych zobowiązań

Katalog AVON 7/20178 Focus
Katalog AVON 7/20178 Focus
Katalog AVON 7/20178 Focus

Dodaj komentarz