Katalog AVON 11/2018

Lato na bogato! Motywem najnowszego katalogu AVON jest bogactwo kolorów i nowości. 20 odcieni szminki w płynie, 34 odcienie uwielbianej przez Was konturówki, 36 odcieni lakieru do paznokci… i niezliczona ilość nowości. Ten katalog naprawdę nieźle się prezentuje!

Zaczynamy od nowych odcieni Szminki w płynie. Katalog AVON 11/2018 to premiera 4 nowych odcieni matowych i 4 błyszczących. Nowe odcienie prezentują się bardzo ładnie – subtelne ale oryginalne kolory idealnie sprawdzą się w dziennym makijażu w gorące miesiące. 

To jedna z najbardziej trwałych i chwalonych przez Klientki szminek. Pozostaje na ustach przez naprawdę długi czas. Klucz do sukcesu? Nie przesadzać z aplikacją! Wystarczy nałożyć cienką warstwę, aby uzyskać głębię koloru! 

AVON Szminka w płynie - nowe odcienie
Szminka w płynie AVON - nowe odcienie

W katalogu 11/2018 nie zabraknie super ofert, takich jak ta na zakup tuszy do rzęs. Objętość rzęs maksymalnie zwiększona a cena maksymalnie zmniejszona. Jeden tusz kosztuje w tej ofercie tylko 10,50zł! Tusze z serii BIG&… charakteryzują się dużą trwałością. Zastosowane w nich nowoczesne formuły „otulają” każdą rzęsę. 

Dla wielbicielek klasycznych tuszy, które chcą spróbować czegoś nowego, polecamy tusz BIG&Style, który łączy tradycyjną szczoteczką z nowoczesną formułą. Dodatkową warstwę tuszu można nakładać nawet po kilku godzinach od pierwszej aplikacji! Ciekawe rozwiązanie, aby wzmocnić efekt na oku przy wieczornym wyjściu.

Warto też zwrócić uwagę na wodoodporną wersję tuszu BIG&Daring.

AVON Tusz do rzęs BIG
Kolekcja tuszy do rzęs BIG&... od AVON

Przejdźmy do nowości. W tym katalogu znajdzie się kilka naprawdę ciekawych produktów, które zapowiadaliśmy już wcześniej na naszym profilu na facebooku. AVON zaprezentuje w swoim portfolio nową wodę SURREAL SKY. Będzie to urzekający zapach z czerwonymi owocami w nucie głowy, kwiatem jednej nocy w nucie serca i bursztynem w nucie bazy. Całość zamknięta w pięknym flakonie 75 ml.

AVON Surreal Sky
AVON Surreal Sky

Do wakacyjnej kolekcji Aquavibe, zaprezentowanej w katalogu 10/2018, dołączy Aquavibe Dance Forefer. Oryginalna kompozycja, na którą składa się soczysty grejpfrut, słodkie liczi i ciepły kwiat wanilii, ma potencjał zachwycić miłośniczki niebanalnych zapachów.

AVON Aquavibe Dance Forever
Woda toaletowa Aquavibe Dance Forever od AVON

Co jeszcze kryje w sobie katalog AVON 11/2018? Wspomnimy tylko nowe żele Senses Caribbean Colada, pachnące kokosem i papają oraz nową świeżą męską wodę Urban Pulse Vegas z oryginalnymi akordami cytryny i lawendy. Resztę odkryj sama, przeglądając katalog online.

Poniżej prezentujemy także dodatkowe promocje wyłącznie dla konsultantek. Aby z nich skorzystać, wystarczy założyć bezpłatne konto bez żadnych zobowiązań.

AVON Program dla Konsultantek w katalogu 11/2018
AVON Program dla Konsultantek w katalogu 11/2018