Katalog AVON 13/2018

Początek jesieni to czas nowych trendów. Z tej okazji AVON przygotował kilka bardzo ciekawych nowości. 

Pierwszą z nich jest tusz do rzęs BIG&Extreme. Jego zadaniem jest odwzorować efekt przedłużonych rzęs jak z salonu. W kosmetyku zastosowano nową formułę (Elasto Volumetric), która wykazała dwukrotnie wyższą moc rozciągania niż tradycyjne formuły. Szczoteczka posiada krótkie i długie włoski, gwarantując dokładne rozprowadzenie tuszu na wszystkich rzęsach.

Pierwsze testy tuszu...

dały dobre rezultaty. Aż 63% kobiet zadeklarowało, że zmieniłoby swój tusz na BIG&Extreme!

Kolejną nowością z katalogu AVON 13/2018 jest ultra nowoczesny zapach AVON Far Away Rebel, któremu poświęciliśmy osobny wpis. Zachęcamy do lektury!

Wśród innych nowości znajdzie się m.in. woda toaletowa MY ATTITUDE z personalizowanym flakonikiem. Duszę indywidualiski odzwierciedlą również główne nuty tego zapachu: skórka pomarańczy, czarny pieprz, irys i mleko kokosowe.

Fantastyczną nową propozycją jest naszym zdaniem profesjonalna maska detoksykująca z serii ANEW Clinical. 100% testujących ją kobiet potwierdziło natychmiastowe oczyszczenie skóry ze wszystkich zanieczyszczeń. Maska zawiera antyoksydanty i glinkę kaolinową. Nakłada się ją na 15 minut i zmywa ciepłą wodą. Efekt jest niesamowity!

Wszystkie konsultantki mogą zakupić pakiet nowości z katalogu 13/2018 w cenie specjalnej 64,99 zł. Wartość pakietu, w cenach z katalogu wynosi aż 137,99 zł.

AVON 11/2018 nowości
Wyjątkowo atrakcyjna nagroda czeka na konsultantki, które złożą zamówienie na min. 200zł, w tym zakupią nowy tusz to rzęd BIG&Extreme. Będą mogły wybrać letni zestaw za jedyne 3,99 zł (wyboru zestawu należy dokonać na tej stronie, przed wysłaniem zamówienia).
Letni zestaw AVON

AVON przygotował dla konsultantek również 40-45% rabatu od najniższych cen katalogowych na kosmetyki ANEW i wybrane wody perfumowane oraz inne atrakcyjne promocje. Jeśli jesteś zainteresowana skorzystaniem z tych ofert, to zapoznaj się z warunkami założenia konta AVON.