Katalog AVON 8/2018

Lato coraz bliżej, więc czas na pozytywne wibracje! Nowy katalog AVON wprowadza w letni nastrój, bo lato to stan umysłu! W najnowszej broszurze znajdziesz trochę luksusu i trochę szaleństwa.

Zaczynamy od wielkiego otwarcia – nowych zapachów LUCK Limitless. Poprzednie zapachy z serii LUCK były bardzo udane, a ich nowa odsłona ani trochę nie rozczarowuje. Damska LUCK kryje w sobie ekskluzywny bursztyn diamentowy, egzotyczną nutę pomelo, złocistą orchideę i słodką wanilię z Madagaskaru. Męski zapach otwiera akord lucky bamboo połączony z aromatem gałki muszkatałowej z Grenady, dopełniony kryształowym bursztynem i eleganckim drewnem bursztynowym. Oba zapachy zamknięte w uroczych grubych flakonach ze złotym wykończeniem, które majestatycznie współgra z niebieskim odcieniem perfum.

Podpowiadamy

Ten zestaw to śliczny prezent dla narzeczonych – wyszukane i trwałe zapachy idealnie sprawdzą się w dniu ich ślubu, a nazwa perfum oznacza… bezgraniczne szczęście!

Katalog AVON 8/2018 - Luck
Katalog AVON 8/2018 - Luck

A jeśli jesteś spragniona jeszcze trochę wakacyjnego luksusu, to skorzystaj z oferty na kosmetyki premium za 25zł. Te trzy produkty możemy polecić z ręką na sercu.

Katalog AVON 8/2018 - oferta premium

A może jesteś bardziej miłośniczką letniego szaleństwa niż wyszukanego luksusu? Wyobraź sobie zapach soczystej bergamotki, słodkiego kwiatu pomarańczy, frezji, pina colady, czarnej pożeczki i rozgrzewającego piżma. Czujesz już tę atmosferę radosnej beztroski? Wibracje letnich festiwali? Jeśli tak, to AVON Attitude będzie idealnym zapachem dla Ciebie.

Katalog AVON 8/2018 - Attitude

Robiąc luksusowe lub szalone wakacyjne zakupy nie zapomnij o Dniu Ojca. To już 23 czerwca! Tata z pewnością ucieszy się z klasycznego, trwałego zapachu jak Black Suede lub AVON MAN.

Katalog AVON 8/2018 - Dzień Ojca

Dla konsultantek firma jak zwykle przygotowała dodatkowe promocje. Aby z nich skorzystać wystarczy założyć bezpłatne konto bez żadnych zobowiązań.

Katalog AVON 8/2018 - Focus
Katalog AVON 8/2018 - Focus

Dodaj komentarz